Lato

zapoznaj się z Naszą ofertą.

Biały Domek

Lokalizacja: Biały domek jest położony w Korbielowie, 3,1 km od Pilska przy granicy Polsko – Słowackiej. Do Zakopanego, jadąc przez Słowację można dotrzeć w godzinę czasu.


 

Domek: posiadam miejsca noclegowe dla 15-17 osób w 6 pokojach. Pokoje rozlokowane są na dwóch kondygnacjach:

Parter: pok. nr 1: łoże małżeńskie + łóżko pojedyncze x 2

            pok. nr 2: łoże małżeńskie + łóżko pojedyncze

            pok. nr 3: łoże małżeńskie

            kuchnia z jadalnią

Piętro: pok. nr 4: łoże małżeńskie

            pok. nr 5: łóżko pojedyncze x 2 (możliwość złączenia) + łazienka i toaleta na korytarzu na wyłączność tego pokoju

            pok. nr 6: łoże małżeńskie

 

Wyposażenie: każdy z pokoi posiada duży płaski TV z dostępem do telewizji naziemnej, łazienkę z prysznicem i toaletą (w pokoju nr 5 na korytarzu na wyłączność) oraz stolik wraz z krzesłami. Możliwość czajnika bezprzewodowego w pokoju (należy o taki poprosić przy zakwaterowaniu). W całym domku dostęp do Wi-Fi oraz bezpłatnego parkingu. Akceptacja zwierząt.

Kuchnia w pełni wyposażona: szklanki, kieliszki, talerze, garnki, patelni oraz sztućce. Piec elektryczny z piekarnikiem, czajnik elektryczny, lodówka.

Na miejscu Goście mają do dyspozycji ogród i sprzęt do grillowania w wiacie grillowej. Mogą oni także korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego. Odległość od Hali Miziowej wynosi 3,1 km.

Typ obiektu: Domek całoroczny

Atuty: Cały domek do dyspozycji! dla GRUPY NISKA CENA!!! Możliwość wynajęcia całości Blisko do wyciągów! DOMEK, ogródek, grill, zwierzęta-tak. Domek na wyłączność, biwakowanie: ognicho + grill, krajobraz górski, zwierzęta- tak.

Pakiety

Aktualnie brak pakietów dla tego obiektu

Lokalizacja